Repozitorij samostojnih visokošolskih in višješolskih izobraževalnih organizacij

Iskanje po repozitoriju
A+ | A- | Pomoč | SLO | ENG

Iskalni niz: išči po
išči po
išči po
išči po

Možnosti:
  Ponastavi


1 - 2 / 2
Na začetekNa prejšnjo stran1Na naslednjo stranNa konec
1.
Zagotavljanje kakovosti in ustreznega izobraževanja v podjetju MBF auto, d.o.o.
Dejan Umek, 2015

Opis: Konkurenčni boj, ki je prisoten tako na Slovenskem kot tudi na tujih trgih, zahteva od podjetij, da nenehno iščejo in se odzivajo na priložnosti, ki so jim ponujene. Zahteve po kakovosti opravljenih storitev ali izdelka so čedalje večje zaradi vedno večje zahtevnosti kupcev. V današnjem svetu je težko biti uspešen brez stalnih izboljšav in tega se zaveda večina podjetij, zato so se vedno bolj pripravljeni prilagajati kupcem, saj se zavedajo, da lahko le na ta način obdržijo in po možnosti tudi povečajo svoj tržni delež. V naši nalogi v teoretičnem delu raziskujemo področje managementa kakovosti, timsko zasnovane strukture organizacije in metode usposabljanja kadrov. Glede na to, da v nalogi obravnavamo novo podjetje, ki se ukvarja s storitvenimi dejavnostmi, smo s pomočjo pridobljene literature in poznavanja procesov pripravili celovito rešitev za uvedbo ISO-standarda 9001:2008, ki zajema definirane procese za servisne in prodajne storitve.
Najdeno v: osebi
Ključne besede: ISO-standard 9001:2008, management celovite kakovosti, menedžment celovite kakovosti, celovito upravljanje kakovosti, upravljanje kakovosti, izobraževanje, zadovoljstvo kupca
Objavljeno: 22.08.2018; Ogledov: 2829; Prenosov: 154
.pdf Celotno besedilo (1,14 MB)

2.
Ocenjevanje tveganj pri upravljanju znanja
Dejan Umek, 2017

Opis: V magistrski nalogi so predstavljeni in opredeljeni pojmi znanje, grožnja, tveganje in upravljanje znanja. Podrobneje sta predstavljena življenjski cikel znanja in upravljanje tveganj v organizacijah. Namen magistrske naloge je ugotoviti, ali se slovenska podjetja zavedajo, kaj upravljanje znanja pomeni. Prav tako nas zanima, ali obstajajo kakšna tveganja pri upravljanju znanja na področju človeških, upravljavskih in tehničnih tveganj. Z anketo želimo pridobiti odgovore na vsa ta vprašanja in na koncu magistrske naloge odgovoriti na vsa zastavljena vprašanja.
Najdeno v: osebi
Ključne besede: tveganje, grožnja, znanje, upravljanje znanja, organizacija
Objavljeno: 24.08.2018; Ogledov: 2811; Prenosov: 136
.pdf Celotno besedilo (2,21 MB)

Iskanje izvedeno v 0 sek.
Na vrh